polečnost TECHSOFT s.r.o., založena v roce 1993 - patří k nejstarším společnostem v Čechách a na Slovensku, které se dlouhodobě věnují komplexním CAD dodávkám (CAD software, CAD hardware, CAD sítě), instalacím a školením různých CAD produktů.

V Čechách a na Slovensku máme tisíce spokojených zákazníků z různých oblastí a dokážeme uspokojit prakticky každou pžiadavku a vyřešit každý technický problém.

Společnost TECHSOFT s.r.o. se za desetiletí své existence vyprofilovala na moderní a na trh dynamicky reagující společnost, která často podstatným způsobem ovlivňuje CAD trh v české a slovenské republice. O tom svědčí následující CAD systémy a doplňky, které jsme jako první uvedli na náš trh: CMS IntelliCAD, Alibre Design, ZWCAD, KOMPAS-3D, ZW3D, pdf2cad, Design Expert, AddCAD, bonzai3d.

Naše společnost zároveň aktivně působí na mezinárodní úrovni, o čemž svědčí členství v Global CAD GROUP - mezinárodní skupiny CAD distributorů pokrývající 28 zemí světa. TECHSOFT s.r.o. je jedním ze zakládajících členů této skupiny.

I když naší hlavní aktivitou jsou CAD Systémy a počítačové sítě, v rámci komplexního servisu pro naše zákazníky nabízíme CAD počítače (kompletně postavené na platformě Intel), notebooky, periferie a ostatní hardware. Zároveň se věnujeme i vývoji různých CAD doplňků, a v případě potřeby jsme schopni pro naše zákazníky vytvořit i profesionální a komplexní webové řešení.

Dlouholetá praxe a komplexní přehled jsou zárukou, že umíme odhadnout potřeby našich zákazníků a dokážeme nabídnout a zrealizovat i takové komplexní řešení, které jim nejen podstatně ušetří čas a náklady, ale zajistí i jejich bezpečnost a zpříjemní práci v komplexním PC-NET-WEB-EMAIL -CAD prostředí.

TEchsoft Complex Solutions

Go to top